Київська влада нарешті повністю сформували перелік вулиць, на яких заборонять машинам паркуватися.

Київська міська держадміністрація оприлюднила на своєму сайті проект рішення Київради. Ці зміни спрямовані на боротьбу з кілометровими заторами, які щодня сковують місто. Також припарковані автівки часто заважають проїзду екстрених служб і снігоприбиральних машин.

У списку бачимо багато популярних і дуже завантажених вулиць: Грушевського, Хрещатик, Михайлівська, Верхній Вал, Набережно-Хрещатицька і Басейна. До переліку увійшли проспекти Валерія Лобановського і Степана Бандери, Чоколовскйі бульвар і Харківське шосе.



Популярні новини зараз
ПриватБанк оновив правила грошових переказів: що зміниться Вікові надбавки пенсіонерам: які суми у квітні та хто втратить на них право Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що з 26 жовтня для українських водіїв почали діяти нові штрафи за неправильну парковку.