Киянка у дворі свого багатоповерхового будинку гуляла з маленькою дитиною в колясці. При цьому вона зауважила припаркований на пішохідній доріжці автомобіль, який заважав вільному проходу і прославила його у соціальній мережі. Машина, судячи з номером, є поліцейською.

Жінка, сфотографувала автомобіль з синіми номерними знаками, який розташовувався на половині пішохідної доріжки у дворі житлового будинку і виклала фото з допомогою порталу dtp.kiev.ua на Facebook. Проте розуміння і участі молода мама не отримала. У відповідь на посаду, як не дивно, посипався шквал критики.

"куда обращаться в таком случае?"

Posted by dtp.kiev.ua on Tuesday, 27 March 2018

Киянка поцікавилася, куди слід звертатися у тому випадку, якщо порушник і сам є співробітником поліції. Багато користувачів зазначили, що вона робить проблему на порожньому місці, хоча порушення явно видно на фото. Назвали її "яжематерью" і помітили, що коляска спокійно проїжджає на пішохідній доріжці, крім того можна об'їхати по самій проїжджій частині.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Всі коментатори зійшлися на думці, що в такій ситуації марно куди телефонувати, адже на такий виклик ніхто не приїде. Один чоловік повідомив про схожу ситуацію, в якій йому відповіли, що за адресою був спрямований патруль і він не бачив авто. Така ситуація вважається практично безнадійною, якщо не вважати протизаконних методів боротьби у вигляді проколотих шин та іншого.Деякі залишали у відгуках і свої фото із забороненою паркуванням поліцейських і рекомендації, як слід чинити з порушниками.

"Дзеркало зламати або номери зняти", "Нікуди, відбити дзеркала і скла можна", " До старого друга Коктейль Молотова! ))", "Кирпичек возите з собою", "На капоті цвяхом напишіть коментар", - радять користувачі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", не так давно інший водій Києва своїм авто заблокував вихід дітей з шкільного двору. Тоді місцеві громадяни також скаржилися на бездіяльність співробітників поліції, які не забезпечують вільний прохід маленьким громадянам України. Інші жартували, що це сам директор навчального закладу таким чином вирішив боротися з тікають з уроків учнями.

А адже паралельній парковці можна навчитися навіть завдяки відео-уроків: