Киянку у ліфті власного будинку намагався убити невідомий. Чоловік раптово застрибнув до ліфта за жінкою та намагався задушити.

Про це повідомляє "Київ. Оперативний" у Facebook.

"16 січня в 11:30 на вул. Бальзака, 14 на мене напала невідома особа, зовні схожа на чоловіка. Він зайшов за мною в ліфт, а коли двері зачинилися, він затиснув кнопку "стоп" і накинувся на мене", - розповіла постраждала.

Потім чоловік звалив дівчину на підлогу сів зверху та вчепився руками в шию. Коли жертва намагалась покликати на допомогу, він пригрозив розправою, якщо кричатиме.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"Я намагалася вирватися і кричать, але він схопила мене за горлянку і шепотів на вухо: будеш кричати - уб'ю. В один з моментів, я зрозуміла, що вже майже задихнулася. У цей момент він послабили хватку. Я хрипіла, плакала, просила, щоб не вбивав, у мене ж є маленькі діти ", - підкреслила вона.

У відповідь на прохання зловмисник став ридати, вибачався і попросив з ним поговорити.

Він повіз дівчину на 18-й поверх, там запропонував піти на сходову клітку.

"Коли я відмовила, він сказав, що зараз скинеться, що я схожа на його дівчину, з якою він зустрічався п'ять років, і вона його кинула. Саме тому він вирішив мене вбити", - уточнила постраждала.

Потім жінка направилась до своєї квартири, сказавши, що повернеться, як тільки змиє кров з обличчя.

"Він мене відпустив і сказав, що чекатиме 10 хвилин. Поліція його упустила, хоча він сидів у своїм домі дві години", - зазначила киянка.

Дивіться, що робити, коли ліфт раптово зупинився

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Росії в автомобілі бізнесмена знайшли вбитим його та 7-річного сина, якого чоловік віз до школи. Звіряче вбивство поставило на вуха всю країну.