На вулицях столиці киян повеселила нова соціальна реклама. На бордах з'явились плакати, що закликають відмовитися від "російського язика", якого порівняли з вірусною інфекцією.

Незвичайний меседж побачив журналіст Володимир Хенгістов та поділився знімками на сторінці в Facebook.На плакатах зобразили людський язику кольорах російського стягу. Кожна із секцій говорить про наслідки користування ним (агресія, війна, смерть, сепаратизм, імперіалізм і т д.)

Язик агресора порівняли з інфекцією, яка дуже заразна, вона поширюється через ЗМІ та особливо небезпечна для молоді, - йдеться на сітілайті.

"Поширений серед північних і азіатських народів. Серед диких північних народів існує прислів'я "Путін тобі на язик!" Спочатку хвороба поширюється на язик і швидко потрапляє в мозок. Потім з'являється "Путін головного мозку", - пояснили нижче.

Популярні новини зараз

Змучена Алла Мазур поділилася з українками історією перемоги над раком: "Розмова - не лише про біду і біль"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Показати ще

Втім, як зазначили автори, існує профілактика та лікування від цієї недуги – це поширення та пропаганда національної ідеї.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  соціологи з'ясували, скільки українців віддають перевагу російській мові.