Дивилися, як помирає: трагедія 16-річного підлітка стала наукою всі батькам

поділитись
Скільки разів діти відпрошуються "ночувати у друзів"? І чому не кожен повертається додому

Нещасний випадок – саме так кваліфікували причину загибелі 16-річного юнака, тіло якого сьогодні знайшли в каналізаційному колекторі у Деснянському районі столиці.

За даними місцевих правоохоронців, хлопець міг послизнутися і через необережність впасти у відкритий люк, звідки потім не зміг самостійно вибратися.

Про зникнення сина кілька днів тому копам повідомив батько. Він запевняв: той збирався переночувати у друзів, але ні на ранок, ні наступного дня на зв'язок не вийшов. Поліція приїхала на місце проживання родини. Тільки зайшовши до будинку чоловік нарешті зізнався: виховував сина самостійно, мати давно померла.

Сумнівів не лишалося – неблагополучна сім'я, гучні компанії могли змусити хлопця втекти із дому. Тому копи навідалися і до його друзів. Ті підтвердили, що справді у трагічний день були поруч із ним, і навіть бачили, як він сидів на комунікаційній трубі, а потім впав у колектор, затягнуло водою. Проте чому вони нікому з дорослих не розповіли про це – не пояснили.

Експертиза згодом встановила відсутність слідів насильницької смерті, а копи кваліфікували у реєстрі досудових розслідувань цю справу як "Умисне убивство" (ст. 115 Кримінального кодексу України) з додатковою приміткою – "нещасний випадок".

Дивіться: куди зникають діти: лише у Києві зникло понад 200 неповнолітніх за 2016 рік

Як повідомляв портал "Знай.ua", зниклого без вісти підлітка знайшли мертвим у Києві.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Смерть підлітка, Київ, подробиці
Люди невдоволені беззаконням у владі
0
0
10:46 22.02.2018
Столична влада в черговий раз познущалась з киян
0
0
15:27 21.02.2018
Кияни подали більше 3 тисяч декларацій про доходи
0
0
12:59 21.02.2018
Організована група діяла з листопада 2015 року.
0
0
05:53 21.02.2018