Нещасний випадок – саме так кваліфікували причину загибелі 16-річного юнака, тіло якого сьогодні знайшли в каналізаційному колекторі у Деснянському районі столиці.

За даними місцевих правоохоронців, хлопець міг послизнутися і через необережність впасти у відкритий люк, звідки потім не зміг самостійно вибратися.

Про зникнення сина кілька днів тому копам повідомив батько. Він запевняв: той збирався переночувати у друзів, але ні на ранок, ні наступного дня на зв'язок не вийшов. Поліція приїхала на місце проживання родини. Тільки зайшовши до будинку чоловік нарешті зізнався: виховував сина самостійно, мати давно померла.

Сумнівів не лишалося – неблагополучна сім'я, гучні компанії могли змусити хлопця втекти із дому. Тому копи навідалися і до його друзів. Ті підтвердили, що справді у трагічний день були поруч із ним, і навіть бачили, як він сидів на комунікаційній трубі, а потім впав у колектор, затягнуло водою. Проте чому вони нікому з дорослих не розповіли про це – не пояснили.

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Експертиза згодом встановила відсутність слідів насильницької смерті, а копи кваліфікували у реєстрі досудових розслідувань цю справу як "Умисне убивство" (ст. 115 Кримінального кодексу України) з додатковою приміткою – "нещасний випадок".

Дивіться: куди зникають діти: лише у Києві зникло понад 200 неповнолітніх за 2016 рік

Як повідомляв портал "Знай.ua", зниклого без вісти підлітка знайшли мертвим у Києві.