Перед входом в бутик Gard в Києві невідомі насипали багато гною.

Як пише Politeka, гній розкидали рівним шаром, блокувавши вхід в магазин, але при цьому - залишивши прохід для пішоходів на тротуарі. Також на стінах невідомі написали, що у власника руки в крові і він повинен сидіти в тюрмі.

Вандали не особливо хвилювалися про цінність будівлі, тому як написали своє обурення на стінах будівлі, яке є історичною пам'яткою.

У магазині поки ніяк не прокоментували вандалізм.

Популярні новини зараз
Його доля залежить від двох міст: у Раді заявили про загрозу наступу рф на ще один обласний центр Пенсія по-новому: без чого не отримаєте у 2026 році та на скільки зростуть виплати Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати
Показати ще

Варто зауважити, що навпроти магазину знаходиться міністерство регіонального розвитку, трохи далі - управління поліції Київської області та інші держустанови.

Нагадаємо, магазин продає дорогий одяг італійських брендів таких як Ravazzolo, HERNO, Borrelli, Bilancioni.

Бутік православного дизайнера

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 14 листопада невідомі повідомили паризьким правоохоронцям про мінування магазину Louis Vuitton на Вандомской площі. Про це повідомляє Line Press в Twitter.Бутік знаходиться недалеко від Міністерства юстиції.