Посеред Києва помітили автомобіль з наклейкою терористичної організації "ДНР". Мікроавтобус Volkswagen припаркували на вулиці Великій Житомирській.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в Facebook. Замість прапора України на державному номер авто красувалася наклейка з символікою "ДНР".

"Стартуємо у відрядження на Донбас. На Великій Житомирській невелика пробка. І - wtf! - попереду себе бачу" Фолькс "з номерами ..." ДНР ". Протираю, значить, очі, - може, не прокинувся? Ні, не примарилося. серія київська, але замість синьо-жовтого прапорця - похмурий триколор і двоголова курка. Зупиняємо водія. Все з тим же питанням: "What the f * ck ?!" Він байдуже знизує плечима: "та не знаю, хлопці. Питайте того, хто це повісив ", - розповів журналіст.

З розмови з водієм, за словами Цаплієнка, стало зрозуміло, що про наліпку із емблемою терористів він знав. Це наштовхнуло журналіста на думку, що так він спробував "зіпсувати хунті День Прапора".

Особливо обурило байдужості водія. Власник авто бачив символіку "ДНР", але не зняв її з номера.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, росіяни остаточно розвіяли всі міфи про те, хто насправді воює на Донбасі.