Черговий скандал стався за участю "героя" паркування в Києві. Водій накинувся на пішохода з кулаками.

Про це повідомляє "ДТП.Kiev.ua".

Інцидент стався з одним з підписників співтовариства. Чоловік йшов по вулиці, коли побачив автохама, який зайняв весь тротуар своєю іномаркою. З кращих спонукань, пішохід зробив зауваження водієві, однак той відреагував абсолютно неадекватно.

"Вул. Татарська. Йшов з пошти. В руках 2 посилки. Зробив зауваження водієві, що міг би правіше встати і не перекривати тротуар. Сказав, що нікому не заважає. Коли сфотографував номер, отримав 2 удари в область серця – легкі тілесні ушкодження", – повідомив пішохід.

Популярні новини зараз
Багатоповерхівки стануть непридатними: українців змусять обирати між об'єднання з сусідами і переїздом Теплом насолодимося недовго: Україну знову накриють заморозки Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків Зняв і витратив — поясни: банки почали стежити за готівкою українців - що викличе підозру
Показати ще

Користувачів мережі вкрай обурили дії неадеквату.

"А міг би кулю в живіт отримати або гранату під ноги. У нашій країні зауваження можна робити, якщо ти в касці і бронежилеті", – заявили юзери.

Деякі навіть порадили для боротьби з такими "героями" паркування використовувати борошно, висипав на дах.

Як повідомляв портал "Знай.uа", британський качок на прізвисько Талк показав, як треба боротися з "паркунами". Завдяки його габаритам і надлюдської сили, чоловік може слегкостью переносити автохамів прямо з їхніми машинами.


Відео: росіянин побив пішохода через зауваження