Вже на наступному тижні парламент хоче розглянути у другому читанні закон "Про парковку", який передбачає зокрема заміну звичних гаражів на багатоповерхові паркінги. Це повинно вирішити проблему хаотичної парковки.

Про це заявив столичний градоначальник і додав, що для будівництва планується залучати іноземних інвесторів. Голова міської адміністрації відзначив, що паркінги могли б з'явитися на місці гаражів, велику кількість яких він помітив, коли декілька тижнів тому пролітав над Києвом на вертольоті.

"Сподіваюся, що на наступному тижні Верховна Рада ухвалить у другому читанні закон про паркування, який дасть нам можливість і наводити порядок з паркуванням на вулицях, і залучати інвесторів для будівництва паркінгів. У тому числі багатоповерхових паркінгів на місці гаражів. Ми очікуємо, що багатьох інвесторів приваблять такі можливості, а нам це допоможе в наведенні порядку на вулицях нашого міста", - заявив мер Києва.

Поліція разом з активістами влаштували рейд героям парковки


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що київський міст стане платним.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще