У столиці знову скандал навколо історичного будинку, до якого при були будівельники, і явно не щоб від реставрувати. Будівлю, яка входить до списку історичних пам'яток міста, почали розбирати по цеглинах.

Фотографію демонтажу виклав Олександр Куренівський на сторінці спільноти "Київ, Поділ" в Facebook.

"Вулиця Хорива, 2, розбирання будинку аж кипить", - підписав він.

Також він опублікував знімок з видом на будівлю з боку Флорівського монастиря.

Популярні новини зараз
Заповіт, майно і відповідальні особи: що потрібно знати перед мобілізацією ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Нижче киянин додав знімок документа, який надали поліції. У заяві йдеться про незаконний демонтаж будівлі по вулиці Хорива.

"У діях спостерігаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 298 КК України - незаконне руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини", - йдеться в документі.

У мережі українці відреагували на новину, але це вже нікого не дивує. Адже, за словами користувачів, таке можна побачити мало не щодня.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Парку імені воїнів-інтернаціоналістів може зникнути важлива для столиці пам'ятка. Кияни вимагають почати реконструкцію амфітеатру.