З Хрещатика на проспект Перемоги у 27-поверховий недобудову хочуть переселити Київраду і КМДА. Зводити її почали ще в 2007 році, проте через три роки роботи зупинилися.Про те, що міська влада розглядає можливість "переселення", стало відомо ще минулого літа, а підгрунтям став проект "Єдина будівля", в рамках якого передбачається зібрати в одному місці всі структурні підрозділи Київради і КМДА. Якщо переїзд відбудеться, будівлю планують здавати в оренду малому і середньому бізнесу. Про це повідомляє "Сегодня"."Говорити про те, що це буде саме висотний будинок на проспекті Перемоги, ще рано. Хоча, можливо, так воно і буде. Витрати на утримання нової будівлі повинні бути менші, ніж поточні. Ми продовжуємо розглядати різні варіанти приміщень - і готові будівлі, і недобудовані. Якщо переїзд і станеться, то це займе як мінімум рік", - говорять в КМДА.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі нещодавно з'явився ролик американського режисера Джоардана Брейлі під назвою "Гришин путівник по Києву".