Скандально відомому Лук'янівському СІЗО у Києві знайшли нове застосування – на місці слідчого ізолятора може з'явитися нічний клуб.

Відповідну заяву під час брифінгу зробила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

Вона підкреслила, що подібна пропозиція нещодавно надійшла від одного із потенційних інвесторів. Людина, яка зацікавлена у купівлі будівлі, збирається створити розважальний заклад зі збереженням тематики – наприклад, подавати баланду у сталевому посуді.

За словами Севостьянової, остаточне рішення прийматимуть тільки після спільного обговорення та узгодження із громадськістю.

Як виявилося, на столичне СІЗО давно поклали око чимало забудовників, адже площа справді дозволяє відкрити тут будь-що: територія охоплює близько 100 тисяч квадратних метрів.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лук'янівське СІЗО збираються продати, а новий слідчий ізолятор побудувати за межами столиці.