Мер Києва Віталій Кличко та директор "Київавтодору" Олександр Густєлєв покаталися на мотоциклах по столичному Повітрофлотському проспекту, де нещодавно закінчили ремонт.

Користувачі Facebook написали, що краще б мер випробував дороги на столичній Троєщині (особливо вулицях Милославській та Закревського), Нивках та у більшості інших районів, де ремонт не проводили десятки років.

Крім того, кияни у коментарях помітили, що Густєлєв їхав на мотоциклі без номерних знаків, та іронічно поцікавились, чи розповсюджується закон на голову "Київавтодору".

У ще одному коментарі користувач помітив, що Кличко та Густєлєв порушили правила дорожнього руху, не збавивши швідкість на "зебрі", коли маршрутка поруч почала зупинятися. Цікаво, що цей перехід без світлофора проходить через проспект з шістьма смугами, а київську владу не хвилює, що пішоходи вимушені ризикувати життям.

Були й ті, хто все ж подякував меру за те, що дороги все ж ремонтують, і справа зрушила з мертвої точки.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі соцмереж виступили з ініціативою встановити у Києві правильні пам'ятники.

Кличко на байкові переіряє дорогі

Друзі! Із задоволенням протестував вчора пізно ввечері оновлений Повітрофлотський проспект. На мотоциклах, з главою "Київавтодору". На двох колесах краще відчуваєш якість дороги, як зроблений ремонт. І ми час від часу робимо такі виїзди. А Повітрофлотський нарешті став гарним та комфортним. Працюємо далі!-:)

Posted by Віталій Кличко on Saturday, 2 September 2017