Столичний градоначальник Віталій Кличко заявив про швидке оновлення Гідропарку, який перетвориться на український Діснейленд. Щось підказує, що з улюбленого місця відпочинку зроблять бетонний майданчик.

Гідропарк хочуть забудувати


Таку думку висловив Володимир Борейко, голова Київського еколого-культурного центру. "Гідропарк - це територія ландшафтного регіонального парку "Дніпровські острови". Тобто, це заповідна територія. Виникає правова колізія. Тому що якщо це заповідна територія, там взагалі нічого будувати не можна", - розповів він порталу Рoliteka.

Гідропарк хочуть перетворити на Діснейленд


Експерт підкреслив, що будь-який еколог буде проти таки змін, тому що в Україні такі ініціативи закінчуються завжди однаково: всю зелень вирубають, а територію заасфальтують, тим самим зробивши ще одні кам'яні джунглі і позбавивши киян улюбленого місця відпочинку.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Разом з тим Борейко заявив, що не має нічого проти будівництва канатної дороги на Трухановому острові: від неї мінімум шкоди, якщо все зробити з розумом і не набудовувати навкруги чергові забігайлівки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Віталій Кличко пообіцяв активісту "розібратися по-чоловічому" на питання про те, чому мер не з'являється в суді у справі незаконного будівництва ТРЦ.