В Оболонському районі Києва весь тиждень поспіль з кранів тече коричневого кольору вода.

Підтвердження тому нещодавно оприлюднили на сторінці "Київ оперативний" у Facebook.

Мешканці будинку скаржаться, що не допомогли врегулювати проблему жодні звернення у відповідні інстанції:

"Ось це "віскі з колою" тече з крана гарячої води кілька разів на тиждень. Оболонь, ул.Мате Залки, 10. Скаржилася куди завгодно, і в КМДА, і в місцевий ЖЕК, а толку нуль. Приходять тільки відписки з КМДА, нібито приходили до мене додому, а мене вдома не було, і взагалі з водою все добре", - пояснюють у коментарях.

Дивіться: брудна вода тече із кранів у Києві

Вот это «виски с колой» течет с крана горячей воды несколько раз в неделю. Оболонь, ул.Мате Залки, 10. Жаловалась куда угодно, и в КМДА, и в местный ЖЭК, а толку ноль. Приходят только отписки из КМДА, якобы приходили ко мне домой, а меня дома не было, и вообще с водой все ок. Настолько уже надоело, просто не передать словами! Счётчик у меня стоит, представьте какие счета и сколько нужно спустить кубов горячей воды, чтоб она хоть на пару тонов посветлела...

Posted by Киев Оперативный on Thursday, 11 January 2018

Користувачі зі співчуттям поставилися до тих, хто змушений платити за чисту воду, а задовольнятися брудною рідиною із крану, деякі навіть вважають, що жити у селі значно краще.

Як повідомляв портал "Знай.ua", цілий район Києва нещодавно залишився без електрики. Світло зникло на вулицях Хрещатик, Дарвіна, Круглоуніверситетській, Кропивницького, Шовковичній, Басейній, Бесарабській площі і на Крутому узвозі.