Багаторічна реконструкція каналізаційного колектору в Оболонському районі Києва завершена успішно. Концерн "Київпідземшляхбуд" (КПШБ) провів повну заміну залізобетонних труб аварійного колектору на сучасні склопластикові конструкції. Реконструкцію вдалося виконати завдяки своєчасним антикризовим рішенням, а також злагодженій роботі команди генерального підрядника з міськими службами.

Реконструкція каналізаційної системи пройшла по вул. Сім'ї Кульженків (колишня вул. Дегтяренка). Старий колектор потребував капітального ремонту, оскільки через зношеність труб існував значний ризик аварій. Залізобетонні труби за роки експлуатації були пошкоджені корозією на 65-75%.

На етапі підготовки до реалізації проекту було прийнято рішення щодо прокладання нового трубопроводу (загальна протяжність - 1592 м) і оглядових камер зі склопластикових труб, армованих скловолокном. Вибрані конструкції пластичні й зручні в монтажі в умовах міської забудови, крім того, вони стійкі до перепаду температурних режимів і забезпечують безаварійність експлуатації (траса колектора прокладена під дорожнім полотном). Термін експлуатації такої каналізації більше 50 років.

Ремонтно-будівельні роботи ускладнювалися тим, що частково нові труби прокладалися на місцях старого колектора в умовах близького залягання підземних вод та у безпосередній близькості від газового трубопроводу.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Щоб складні ремонтні роботи були виконані у встановлені терміни, новий керівник КПШБ Василь Веселий провів необхідні узгодження з адміністрацією Оболонського району, керівництвом міста і муніципальними службами. Концерн у співпраці з фахівцями проектної організації розробив інженерні рішення, які і дозволили оперативно завершити реконструкцію важливого інфраструктурного об'єкта.

"Колектор, який ми будували кілька років, був дуже непростим. Підземні комунікації - це велика відповідальність. Виникали непередбачувані ускладнення і з технічною стороною реалізації проекту, і з фінансуванням. Але у КПШБ є 80-річний досвід подолання технологічних труднощів і чудова команда інженерів, менеджерів, працівників. Все зроблено на совість, як завжди. Київ може на нас розраховувати!" - запевнив власник підприємства Василь Веселий.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року КПШБ під керівництвом Василя Веселого достроково завершив будівництво Кловського дощового колектору в самому центрі Києва на бульвірі Лесі Українки.