Українське суспільство сьогодні є зоною підвищеного ризику і небезпеки, де діють особливі правила. Ті, хто їх не дотримується, ризикує стати жертвою абсолютно безглуздого вбивства на рівному місці.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Це непопулярні речі. Починаючи дискусію з людиною в громадському місці або в черзі, я розраховую наперед, яку відповідь я можу отримати. Чи немає у цієї людини в кишені гранати, що не наркоман вона або алкоголік. Розраховуйте свої сили", - порадила кримінолог.

На думку Маляр, "є, грубо кажучи, два сценарії поведінки - бий або біжи".

"Якщо ви слабкіше злочинця, а це зазвичай так і є, якщо ви жінка, оскільки злочинець готується, а ви ні, то краще бігти", - вважає юрист.

Популярні новини зараз

Ведуча "1+1" Лідія Таран заразилася вірусом і показала, як "бореться": "Я його, а він - мене"

Наречений Мішиної Еллерт заговорив про весілля з Рибаком: "Поїхали будувати кохання"

Посеред крижаної російської траси автобус з українцями потрапив в аварію, є загиблі

Українці пом'янули заробітчан, які не повернулися додому: "Поїздка підзаробити є дорогою в один бік"

Показати ще

"Якщо ми говоримо про злодіїв-кишенькових злодіїв, в транспорті або замкнутому місці йому складно вибратися. Ви почнете його ідентифікувати і можете ідеалістично думати, що ви його зараз затримайте. А у нього може бути лезо в руках, яким він пройдеться вам по обличчю. Вам доведеться вибирати - гаманець або власне здоров'я. Бути ідеалістом не варто, треба розраховувати свої сили ", - підкреслила вона.

Як зазначила Маляр, боротися з злочинність - справа правоохоронних органів.

"Громадяни можуть з собою носити електрошокер або газовий балончик, зателефонувати в поліцію або покликати на допомогу інших людей, але потрібно розраховувати свої сили в такій ситуації", - додала кримінолог.

У Києві вбили чоловіка через суперечку в черзі на маршрутку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українців просять допомогти впізнати вбивцю.