Краса потребує жертв, а бажання бути красивою не має меж. Українки, на жаль, все частіше звертаються до хірургів, не зважаючи на можливі ризики для здоров'я та життя. Навіть отримання послуг у дорогих салонах краси не гарантують абсолютної безпеки.

У Києві спіймали двох "бізнес-леді", які постачали у салони краси фальсифікат під виглядом батоксу.

Про це повідомили працівники обласної прокуратури.

Як стало відомо, протягом двох років мати з донькою непогано заробляли, обманюючи дорогі салони та їх клієнтів. Жінки замовляли з Китаю речовини невідомого походження та видавали їх за дороговартісні препарати.

Популярні новини зараз
Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Резерв+ отримав важливе оновлення За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо
Показати ще

Початкова ціна цих "ін’єкцій краси" близько 25-30 доларів. а в Україні продавали їх по 130- 150 євро.

"У пацієнтів, яким вводили цей препарат значно погіршувався стан здоров'я, а одна жінка взагалі потрапила до реанімації", - розповіли в прокуратурі.

За результатами проведеної експертизи встановлено, що вказаний препарат ніколи не вироблявся ні для однієї країни світу і не був зареєстрований, а, отже, він знаходиться в незаконному обігу.

Жінки збували продукт з 2016 року. Влітку 2017 їх затримали. За зберігання та поширення фальсифікату їм загрожує від 5 до 8 років за ґратами.

Дивіться всю правду про ботокс

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українки все частіше почали випробовувати на собі екстремальні види салонних послуг.