Мешканців одного із багатоквартирних будинків налякав несподіваний гість. Люди на сходовій клітині виявили червону у чорні полоси змію.

Про це повідомляють у відділі комунікації ДСНС, працівники якої й з'ясовували, що за хижак переполохав киян будинку на вулиці Кибальча,9.

Зовні рептилія нагадувала смертельно отруйну змію – коралового аспида. Тому, спеціалісти із захисту тварин ловили її, враховуючи усі загрози.



Проте як виявилося, кривавого кольору плазун – це королівська молочна змія, яка не становить загрози для людей. Цей вид неотруйний.

Очевидно, тварина втекла від свого господаря, тому люди розвісили оголошення про знахідку.

Популярні новини зараз
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Дніпрі відпочивальників налякала рептилія з величезною здобиччю в зубах.