Напевно кожному мешканцю столичних багатоповерхівок відомо, що таке "картонні стіни". Коли ти намагаєшся заснути, бо вранці вставати на роботу, а твої сусіди невідомо чому вирішують весело провести час, по-дорослому та із емоціями.

Розібратися із галасливою парочкою, яка вже довгий час своїми еротичними стогонами доводила до люті половину мешканців будинку на масиві Відрадний у Києві, вирішили у доволі кумедний спосіб. На стіні у під'їзді розмістили жартівливе, але красномовне оголошення, зі словами обурення через постійні звуки поруч, які позбавили сну багатьох:

"На жаль, не знайома особисто, тому пишу публічно! Пара, яка любить робити "це" так, щоб чули два будинки: переконливе прохання, закривайте вікна, вставляйте кляп, або використовуйте інші підручні засоби. Вчора моя дитина прокинувся близько 23 годин з питанням "мама, хто це так голосно вмирає?"."Вмирайте" тихіше !!! Ви живете в багатоквартирному, а не в приватному будинку, десь  в глибокому лісі. Поважайте, будь ласка, сусідів! Поруч з вами живуть діти і люди похилого віку" , - звернулася до них сусідка.

Дивіться: що робити, якщо не можете заснути вночі

Як повідомляв портал "Знай.ua", в столичному супермаркеті покупцям пропонують товари, по яким цілими днями бігають гризуни.