Вікові ялини, що росли у парку біля першого корпусу КПІ, спиляли київські комунальники.

Про це на своїй стрінці в соціальній мережі Facebook повідомила користувач Наталія Зурнаджі.

"Спочатку слів не було, просто перехопило подих. Хто не впізнав, це одна з столітніх ялин біля першого корпусу КПІ. Друга теж зникла. На моє запитання: "За що її?" розумово відстала істота відповіла, що це не моя справа. Кругом було багато людей і нікому не було діла... Я думала, я зрозуміла - владу в місті захопили розумово відсталі істоти, яким не дорогий Київ. Вони тут не народилися, не дорослішали, вони ненавидять місто і киян, вони хочуть знищити це місто... Я в цьому парку гуляла з бабусею, моя мама вчилася і працювала в КПІ, я теж 13 років там працювала, тут спочатку росла, а потім навчалася донька, все у мене пов'язано з цим місцем... Поза сумнівом, просто сльози", - написала емоційний пост киянка.

Жінка доповнила публікацію знімками порізаної ялини. Згодом Наталія написала, що комунальники пояснили свої дії вирубкою аварійних дерев. Проте у таке пояснення ні вона. ні інші очевидці не вірять.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Анджей Дуда виступив у Верховній Раді разом із Зеленським, а путін запустив по Києву ракети: "З росією не може бути справ" Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще

У коментарях користувачі не приховували свого обурення і зійшлися на думці, що останнім часом у місті все більше зникає затишних місць, які дорогі для багатьох корінних жителів столиці.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", недавно біля КПІ молодий чоловік намагався накласти на себе руки.