Жителям Дніпровського, Голосіївського та Печерського районів повернуть гарячу воду якраз у день народження Нельсона Мандели.

Як повідомили в прес-центрі "Київенерго", водопостачання відновлять для 558 багатоповерхових будинків, 20 шкіл, 21 дитсадка, 31 лікарень і поліклінік і 229 підприємств і відомств в Печерському районі. Що стосується Дніпровського, там гарячу воду назад отримають мешканці 207 будинків, 11 шкіл, 16 дитячих садків, 5 медзакладів і 9 підприємств. У Голосіївському районі показники найменші: 1 житловий будинок та 9 відомств більше не грітимуть воду в каструлях.

У цих районах воду відключили 4 липня для того, аби провести випробування для тепломереж: воду температурою 40 градусів пускають з посиленим тиском по всіх трубах. Це неможливо реалізувати, не відключаючи гарячу воду. В акурат до дня народження Нельсона Мандели, 18 липня, її подачу відновлять.

Довідка: Нельсон Мандела - політичний діяч, президент ПАР (1994-1999), Нобелівський лауреат. Народився 18 липня 1918 року в родині вождя племені Тембе в ПАР.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що компанія "Київенерго" поставила черговий антирекорд.