В Києві намагаються впровадити високі технології в комунальній сфері. Тепер показання лічильників холодної та гарячої води передаватимуть за допомогою месенджерів.

Про це повідомляє Politeka. "Київводоканал" впровадив спеціального бота в програми Viber і Telegram. Їх можна знайти на сайті компанії.

Щоб почати в них працювати необхідно приєднається до чату і написати: "Добрий день". Далі бот опише користувачеві покрокову інструкцію.

У компанії розповіли, що показання лічильників, які подавали в Viber в текстовому вигляді старим методом за телефонним номером (044) -202-0202 не підтримуються з 26 вересня 2017 року.

Стару систему "Київводоканал" впровадив в березні. Киянам, щоб передати компанії дані приладів обліку, потрібно було додавати в контакти вищевказаний номер, а потім вислати текстове повідомлення.

Популярні новини зараз

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

Тепер же користувачів запевняють в тому, що нововведення полегшить передачу даних. Наприклад в Telegram потрібно приєднатися до боту підприємства по посиланню, натиснути Start і додати особистий рахунок. Після цього необхідно лише переслати покази.

Інформацію з лічильників можна подавати з 10 числа і до кінця кожного місяця. Ці дані кияни передають, щоб підприємство нараховувало плату за воду і надрукувало квитанції.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні готують зміни в енергетичній сфері, що спричинить зростання комунальних тарифів.