Улюблене місце відпочинку киян потребує порятунку: жителі столиці ведуть боротьбу за реконструкцію амфітеатру, який знаходиться в Парку імені воїнів-інтернаціоналістів.

Як повідомляє Рoliteka, пам'ятка розташована на Харківському масиві по вулиці Вербицького, 9. Місцеві мешканці розповідають, що споруда перебуває в настільки критичному стані, що підходити до неї стає небезпечним, не кажучи вже про відпочинок. На це здатна тільки молодь, якій море по коліно. Турботливі мами намагаються не підпускати дітей до амфітеатру, тому що той буквально розвалюється.

Амфітеатр в Парку воїнів-інтернаціоналістів


Небайдужі кияни створили проект реконструкції пам'ятки і просять приєднатися до них. Якщо збереться достатня кількість підписів, амфітеатр приведуть в порядок, відновивши фасад, сцену і ступені, зміцнять споруду і встановлять лавки. Проголосувати за проект реконструкції можна тут.

Амфітеатр в Парку воїнів-інтернаціоналістів

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що таким чином кияни вже врятували стародавню підземну вулицю на Поштовій площі, яку хотіли знищити забудовники.