Незабаром в Києві з'явиться лікарня швидкої медичної допомоги "Правобережна", для цього реконструюють будівлю Київської міської клінічної лікарні №6 на проспекті Космонавта Комарова, 3 у Солом'янському районі.

Таке рішення прийняли у зв'язку з гострою необхідністю забезпечення невідкладною допомогою киян, які мешкають на правому березі. Зараз там немає жодної лікарні "швидкої допомоги". Всі роботи виконуватимуть за рахунок бюджетних коштів в рамках Програми економічного і соціального розвитку Києва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.Облаштують медустанову на орієнтовній площі 9500 кв. м, що дозволить забезпечити швидкою меддопомогою 1,5 - 1,7 мільйона жителів правобережжя. У прес-службі зазначають, що вдале розташування і наявність зручних транспортних розвязок зменшить час транспортування хворих і потерпілих.


Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що "Укрзалізниця" приготувала киянам сюрприз.