В центрі Києва на Малій Житомирській "героїня" припаркувала свою Honda просто на тротуарі. Відповідне фото опубліковане на сторінці "Київ оперативний" в Facebook.


За неправильну парковку авто вона відбулася штрафом.


Користувачі жорстко відреагували на цей випадок.

"Спалювати в печах, як носіїв дефективного гена",
"Краще в біореакторі на метан розкладати, хоч користь буде",
- пишуть розгнівані користувачі.


"І поліцай стоїть посміхається", - обурюються користувачі.

А дехто запропонував своє покарання для таких героїв парковки:

"Я б вніс поправку, і не просто евакуював ТС, а так, щоб власник не міг забрати ТС раніше, ніж через 7 діб. Ось це було б наукою, коли ти без машинки тиждень походиш, зустрінеш ще з дюжину таких же як сам, а там і може думати навчаться".

Популярні новини зараз
Різке похолодання та мокрий сніг: коли зміниться погода – теплої зими чекати не варто Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Серйозний стрибок тарифів на воду: кому доведеться платити майже 100 грн за куб Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", кияни "перепаркували" автохамку – тепер її чекає заміна коліс та корпусу.