У Києві через зниження температури відкриють знову пункти обігріву.

Про це сказав перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник. Як пише прес-служба КМДА, він дав доручення місцевим комунальним службам відновити роботу пунктів обігріву.

"З огляду на очікуване значне зниження нічної температури повітря в найближчі дні, прошу відновити роботу пунктів обігріву та забезпечити їх нормальну роботу", - заявив Микола Поворозник.

Уточнюється, що будуть 20 пунктів. У разі значного похолодання їх кількість можуть збільшити за рахунок Департаменту міського благоустрою.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Пункти обігріву в Києві

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що народний синоптик Леонід Горбань повідомляє, що в Україні весна прийде не скоро, а в середині березня ще випаде сніг. Перші сім днів березня будуть досить морозними. З 1 по 4 березня морози будуть на рівні 5-6 градусів, а нічні можуть доходити і до 9 градусів нижче нуля. Далі з 4 по 10 березня невелике потепління: від 1 до 3 градусів морозу. Загалом, перші сім днів березня прораховуються холодними, правда деякі синоптики кажуть, що в Україну прийде рання весна, але мої розрахунки цього не підтверджують", - розповів він.