В українській столиці в ніч на 19 листопада загорілося складське приміщення на вулиці Стеценка.

Як повідомляє прес-служба київських пожежних, в будівлі зберігалися лакофарбові вироби.

"По прибуттю бійці встановили, що пожежа виникла в 1-поверховому металевої складській будівлі (лакофарбових виробів) розміром 7х30 м, з загрозою розповсюдження вогню на поруч розташоване 3-поверхова адміністративна будівля", - вказують пожежні.

Загоряння було на площі 200 кв. м. У 4:12 пожежу локалізували, а в 4:39 - ліквідували. На місце події прибули 19 одиниць основної та спеціальної техніки і 72 людини особового складу Київського гарнізону.

Причини пожежі поки невідомі. Фахівці їх встановлюють.

Відео з місця подій

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) заявили, що причина смертельного пожежі в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі - включений кип'ятильник в одній з кімнат вихователів.

Як повідомляє "Таймер", дослідження технічної причини виникнення пожежі підписав начальник дослідно-випробувальної лабораторії ГСЧС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Панкратов.

За інформацією експертизи, пожежа почалася в житловому приміщенні кімнати № 4 на першому поверсі корпусу № 5, в тому місці, де стояла тумбочка. У цій кімнаті жила художній керівник танцювального ансамблю "Адель" Тетяна Єгорова.