У Києві бійці Нацгвардії перекрили усі центральні вулиці навколо урядового кварталу у зв'язку з запланованими протестами.

Будівлю Верховної Ради оточили подвійним ланцюгом військових та співробітників поліції з щитами. Прохід на площу Конституції дозволений виключно через рамки.

Популярні новини зараз
Навіть 200 мл води – і техніку розірве: як захистити квартиру без опалення під час морозів Прогноз погоди на лютий: чи побалує теплом останній місяць зими ПриватБанк вішає на українців незрозумілі борги: ні пояснень, ні вибачень Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію
Показати ще

Журналіст Тетяна Даниленко зазначила, що у дворі Жовтневого палацу тренуються бійці Нацгвардії. Їх більше, ніж "під час параду на Хрещатику". Також відомо, що силовики повністю оточили Адміністрацію президента.

У КП "Київпастранс" повідомили про зміни руху автобусів № 24, 55 та 62.

Зазначимо, що активісти мають намір проголосити три вимоги: створення антікорупційніх судів, скасування депутатської недоторканності та ухвалення нового виборчого закону. Правоохоронці попереджали про можливі провокації з боку радикально налаштованих протестувальників.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у п'ятницю в центрі столиці зібрались сотні націоналістів.