ПАТ «Київенерго» завершує перший етап передачі комунального майна і переведення персоналу в КП «Київтеплоенерго». Підприємство спрямовує всі ресурси на те, щоб другий етап цього процесу – передача теплоцентралей (ТЕЦ-5, ТЕЦ-6) та сміттєспалювального заводу «Енергія» – пройшов зі збереженням безперебійності технологічного процесу та максимально комфортно для киян.

ПАТ «Київенерго» повністю готове до передачі відповідних енергоактивів на баланс КП «Київтеплоенерго». Втім, у зв'язку з відсутністю твідповідних ліцензій і тарифів, КП «Київтеплоенерго» тимчасово не може прийняти генеруючі потужності та завод «Енергія» в управління.

В зв’язку з цим, 24 квітня Київський міська рада прийняла рішення про продовження договору з ПАТ «Київенерго» в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу «Енергія» до 31 липня 2018 року.

Крім того, задля коректного закриття розрахунків з клієнтами за спожите тепло та гарячу воду, було продовжено термін управління тепломережами та котельнями було продовжено до 1 травня 2018 р.

ПАТ «Київенерго», усвідомлюючи складність ситуації та значення столичних теплоелектроцентралей у державній енергосистемі, докладає усіх зусиль для забезпечення нормального функціонування цих об’єктів на перехідному етапі. Наша допомога місту і комунальному підприємству

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

«Київтеплоенерго» в управлінні енергетичним комплексом Києва та забезпечує стабільність енергопостачання споживачів столиці.

У той же час, управління муніципальним теплоенергетичним блоком столичного енергокомплексу в зазначений період вимагає істотних фінансових витрат. 1 червня закінчується дія положення Кабміну про ціни на газ для виробництва теплової та електричної енергії, в зв’язку з чим ПАТ «Київенерго» буде змушене купувати паливо без визначеного джерела його фінансування та компенсації багатомільйонних збитків від ь діяльності, пов’язаної з управлінням столичних генеруючих потужностей.

ПАТ "Київенерго" є публічним акціонерним товариством, менеджмент якого несе відповідальність перед акціонерами за фінансові результати роботи підприємства. У зв'язку з цим, підприємство сподівається, що міська влада знайде компромісне рішення у пошуку джерел компенсації збитків компанії.

Принагідно нагадуємо, що в зв’язку з переведенням теплових мереж та котелень столиці в управління КП «Київтеплоенерго», з 1 травня консультації клієнтів з питань гарячого водопостачання та опалення надають 11 Центрів комунального сервісу (ЦКС) та контакт-центр 202-15-53.