Столичні поліцейські затримали на станції метро Деміївська збройного іноземця.

"Працівники поліції затримали 27-річного уродженця іншої держави, який підозріло поводився. Під час особистого огляду у нього виявили пістолет, імовірно - травматичний", - повідомили в прес-службі столичної поліції.

За словами затриманого, пістолет належав йому, однак він не був офіційно зареєстрований.

"Правоохоронці з'ясували, що затриманий раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі", - сказали в поліції .

Популярні новини зараз
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Київ збройне пограбування

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що В Одесі п'яні чоловіки влаштували стрілянину, один з пораненням потрапив до лікарні. Інцидент стався в Суворовському районі Одеси, у дворі багатоповерхового житлового будинку на вулиці Паустовського. За попередньою інформацією троє чоловіків сиділи за столом у дворі будинку, поруч з дитячим майданчиком.