У Києві великої популярності набирають аматорські бої без правил. Причому в таких бійцівських турнірах все частіше беруть участь офісні працівники, держслужбовці та айтішники.

Причина такого захоплення в тому, що люди хочуть позбутися стресів і агресії, накопичених за робочі будні, а також підвищити свою самооцінку.

У вуличних боях без правил може взяти участь кожен, хто старший 18 років. Потрібно лише написати розписку, що ти готовий битися на рингу.

Особливою популярністю користується київський турнір Strelka. За словами його організатора, Андрія Мазуренка, він проводив перший поєдинок Strelka 13 травня на майданчику для пляжного футболу в Гідропарку. "Тоді у нас навіть рингу не було, бійці боролися прямо на пляжі", - згадує Мазуренко.

Пізніше Strelka перемістилася на інший майданчик Гідропарку. З кожним днем ​​заявок на участь в турнірах все більше.

"Приходять абсолютно різні люди: далекобійники, айтішники, держслужбовці, водії, був навіть співробітник СБУ. В основному чоловіки, хоча є у нас і кілька бійців-дівчат. Спортсменів ставимо проти спортсменів, а любителів - з любителями", - розказав організатор.

Бої проходять тут без обмеження за часом і закінчуються після поразки одного з учасників нокаутом, зупинкою спарингу лікарем або після відмови від продовження поєдинку. Заборонені удари пальцями в обличчя і шию, а також удари кулаками та ногами в потилицю, хребет і пах, удари головою і ліктями.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", бої без правил стають популярніші за бокс.