У столичних дорожників нарешті дійшли руки і до Шулявського мосту. Водіям нагадують про закриття смуг для руху.

Про це повідомляють представники Міністерства внутрішніх справ на сторінці в Facebook.

У МВС нагадали нові маршрути для пересування у зв'язку з реконструкцією.

У вівторок, 1 травня, розпочалася реконструкція Шулявського шляхопроводу.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Водії, з 1 травня розпочинається реконструкція Шулявського шляхопроводу, тому схема руху буде змінена", - зазначили у міністерстві.

Зокрема, рух по вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих Дач) відбуватиметься по вулицях: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вул. Вадима Гетьмана. Також вказано, що по вул. Вадима Гетьмана – вул. Олександра Довженка (бік вул. О.Теліги) зберігається існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка.

Підкреслюється, що на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор. Крім того, зазначається, що односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).

Також у МВС нагадають, що тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана, матиме кінцеву зупинку "Індустріальний міст". З боку вул. О. Теліги по вул. Олександра Довженка - "Івана Гонти".


Ремонт доріг в Україні

Глава Укравтодору Славомір Новак заявив, що його підприємство відмовляється від проведення ямкового ремонту доріг. Новак стверджує, що ямковий ремонт є аварійної заходом, а не ремонтом по своїй суті. При цьому він не забув зазначити, що ремонтні роботи, які проводилися його компанією в 2017 році, виконані на хорошому рівні.

Дивіться: на ремонт доріг виділили рекордну суму

Як раніше повідомляв "Знай.ua", приватний інвестор вклав гроші вбудівництво першої концесійної дороги, над якою нині працює "Укравтодор". З'явиться вона на відрізку Київ-Біла Церква, і коли буде готова, інвестор почне її експлуатувати, окуповуючи вкладення.