Міністерство культури України закликало директора Національного музею історії України Тетяни Сосновської вирішити питання з малою архітектурною формою, яка незаконно розміщена за адресою Володимирська, 2.

"Єдиним законним користувачем земельної ділянки станом на сьогодні є Національний музей історії України. Законні права НМИУ, як землекористувача, порушені протиправними діями релігійної громади УПЦ", - сказано в повідомленні Мінкульту.

Крім того, в Мінкульті також нагадали, що відповідно Земельним кодексом України, землекористувач зобов'язаний забезпечувати використання землі за цільовим призначенням. Національний музей історії є юридичною особою, а відповідно до статуту має право бути позивачем у суді.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

"Разом з тим, Мінкультури візьме участь у розгляді справи і повторно направити в правоохоронні органи звернення, спрямовані на захист пам'ятки національного значення "Місто Володимира - дитинець стародавнього Києва з фундаментом Десятинної церкви (Церкви Успіння Пресвятої Богородиці) від V-IX століття, IX -XIII століття", між вулицями Володимирська, Велика Житомирська та схилами Старокиївської гори", - йдеться в повідомленні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в лобіюванні будівництва храму для УПЦ МП на залишках Десятинної церкви в столиці знайшли слід колишньої влади – зокрема, до цього можуть бути причетні люди колишнього президента-втікача Віктора Януковича.