Кияни продовжують змагатися у найоригінальніших іменах для своїх малюків. Серед найбільш екзотичних - Айоланта, Санта, Марк Ангел і Прохор-Джай.

Про це в коментарі "Укрінформ" повідомив начальник Головного територіального управління юстиції Києва Станіслав Куценко.

"У І півріччі 2017 року за державної реєстрації народження батьки найчастіше віддавали перевагу таким жіночим іменам, як Софія, Марія, Злата, Єва, Катерина, Анастасія, Аліса, Соломія, і чоловічим - Артем, Іван, Максим, Марк, Дмитро, Михайло, Олександр, Владислав. Також за бажанням батьків дітям присвоювалися рідкісні імена, а саме: жіночі - Аделаїда, Айоланта, Агафія, Агата, Емма, Єсенія, Квітка-Наталя, Лелея, Мірабелла, Рафаелла, Санта, Хлоя; чоловічі - Всеволод, Гаврило, Гліб, Йосип, Емануель, Антон, Зіновій, Зарій, Кузьма, Лукаш, Марк Ангел, Прохор-Джай, Руслан, Серафим, Трифон, Ярема", - перерахував чиновник.

За словами Куценка, причин, з яких мешканці столиці обирають для своїх нащадків настільки оригінальні імена - багато.

Для багатьох це - данина сімейним традиціям. Інші ж просто не хочуть стати жертвами моди, аби потім їх Єва не загубилася серед ще п'яти однокласниць із таким самим ім'ям.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", імена двійні Бейонсе вразили фанатів.