Кияни продовжують змагатися у найоригінальніших іменах для своїх малюків. Серед найбільш екзотичних - Айоланта, Санта, Марк Ангел і Прохор-Джай.

Про це в коментарі "Укрінформ" повідомив начальник Головного територіального управління юстиції Києва Станіслав Куценко.

"У І півріччі 2017 року за державної реєстрації народження батьки найчастіше віддавали перевагу таким жіночим іменам, як Софія, Марія, Злата, Єва, Катерина, Анастасія, Аліса, Соломія, і чоловічим - Артем, Іван, Максим, Марк, Дмитро, Михайло, Олександр, Владислав. Також за бажанням батьків дітям присвоювалися рідкісні імена, а саме: жіночі - Аделаїда, Айоланта, Агафія, Агата, Емма, Єсенія, Квітка-Наталя, Лелея, Мірабелла, Рафаелла, Санта, Хлоя; чоловічі - Всеволод, Гаврило, Гліб, Йосип, Емануель, Антон, Зіновій, Зарій, Кузьма, Лукаш, Марк Ангел, Прохор-Джай, Руслан, Серафим, Трифон, Ярема", - перерахував чиновник.

За словами Куценка, причин, з яких мешканці столиці обирають для своїх нащадків настільки оригінальні імена - багато.

Для багатьох це - данина сімейним традиціям. Інші ж просто не хочуть стати жертвами моди, аби потім їх Єва не загубилася серед ще п'яти однокласниць із таким самим ім'ям.

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", імена двійні Бейонсе вразили фанатів.