Розвиток технологій невпинно рухається вперед. І кількість електрокарів на дорогах столиці в найближчому майбутньому може істотно збільшитися. В кінці березня мер Києва оголосив про створення точок прокату електрокарів.

Мерія столиці оголосила інвестиційний конкурс для реалізації проекту по створенню 15 точок прокату електрокарів. Відповідну заяву зробив Віталій Кличко 26 березня. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У Києві можна буде орендувати електромобіль. І відповідати за це буде комунальне підприємство "Київтранспарксервіс". Замовником робіт є "Київське інвестиційне агентство. Незабаром доожны бути розроблені і погоджені орієнтовні техніко-економічні показники.

Всього по Києву буде розташовано 15 точок для оренди електромобілів. Так, з'явиться можливість оренди транспортного засобу біля центрального автовокзалу, поряд з Південним і Центральним железодорожным вокзалом, а також в центрі на вулиці Володимирській, Терещенківській, Костянтинівської, Львівської. Також біля Володимирського собору і ТЦ "Дрім Таун" на Мінській.

Популярні новини зараз

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

КМДА має намір залучити інвестора для реалізації масштабного проекту туристичної мережі прокату електрокарів. Конкурс буде проводитися комісією із залучення інвесторів інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

Проекту буде включати в себе облаштування дорожньої інфраструктури: окремі паркувальні місця, пункти зарядки транспортних засобів та інше, а також створення сервісу, який допоможе бажаючим брати напрокат електромобілі для відвідування туристичних визначних пам'яток столиці.

На даний момент проектом присвоєно назву "Облаштування дорожньої інфраструктури для забезпечення функціонування туристичної мережі прокату електрокарів".

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", п'яна компанія влаштувала стрілянину прямо по вікнах житлових будинків у Києві.