Подорожчання палива спровокує зростання цін за проїзд в маршрутках столиці та передмістя. Про це повідомив член Асоціації перевізників Києва Юрій Артеменко,

За його словами, проїзд у маршрутках столиці підніметься з 5-6 грн до 8-9. Вартість приміських рейсів зросте з 12-16 грн до 20, повідомляє видання "Новий Час".

Відзначається, що ціна літра бензину марки А-95 з початку осені зросла на 12% - до 28 грн за літр. Вартість дизпалива збільшилася на 14,6% - до 26 грн.

"Це найбільша прибавка, яку демонстрували ціни на стелах АЗС з цього року" - стверджує видання.

Нагадаємо, за останній місяць в Україні бензину і ДТ подорожчали в роздрібі на майже 5%. Згідно з прогнозами експертів, тенденція до зростання цін на паливо може зберегтися до кінця року.

При цьому, як відзначають аналітики, найменш зацікавлені у подорожчанні палива оператори ринку.

Серед причин зростання цін на пальне називають: подорожчання нафти, ослаблення гривні, тимчасова зупинка одного з українських НПЗ і блокада Нововолинського терміналу, через який відвантажується паливо.

На подорожчання нафти, у свою чергу, вплине введення мито на імпорт нафтопродуктів.

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли про наслідки запровадження мита на імпорт пального.