З початку 2018 року в Дитячу інфекційну лікарню столиці з діагнозом кір госпіталізували 16 маленьких киян.

Як повідомляє прес-служба КМДА, всі вони надійшли до медичного закладу в цьому році. Їм надається необхідна лікарська допомога. Як кажуть батьки хворих дітей, всі вони заразилися після відвідування масового заходу в Києві.

Кір - це інфекційна хвороба, яку викликає вірус з роду Morbillivirus. Характеризується вираженою інтоксикацією, лихоманкою, запальними процесами з боку дихальних шляхів, кон'юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини (плями Коплика) і папульозно-плямистим висипом на шкірі.

Це одна з найнебезпечніших хвороб. Вона може вражати всі групи населення. Однак найчастіше заражаються цим вірусом діти.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Україна отримала від Індії більше 130 тис. доз специфічних сироваток.

Епідемія кору в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що хворих на кір в Одеській області в листопаді стало набагато більше - кількість збільшилася в два рази. За словами головного позаштатного епідеміолога департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Людмили Красницький.

За її словами, в регіоні діагноз кору підтверджено у 967 хворих, з яких 626 - діти. Захворюваність охопила майже всі райони області, найбільшу кількість хворих фіксується в Одесі (63% від загальної кількості).