Столична влада анонсувала підвищення сум штрафів та посилення санкцій щодо нелегальних перевізників. Стосується це у першу чергу тих, хто порушує умови договорів та стандарти з безпеки пасажирських перевезень.

"Штрафи повинні бути відчутними вже з першого разу, їх потрібно збільшити в рази. Ми вже підготували лист до прем'єр-міністра з проханням скасувати мораторій на перевірки. Зараз готуємо своє бачення того, як Київ і країна в цілому повинні боротися з тими, хто неякісно виконує взяті на себе зобов'язання по безпечному перевезенню пасажирів", - пояснив заступник голови Київської міськдержадміністрації Дмитро Давтян.

Коли саме запровадять зміни невідомо. Але фактично саме збільшення маршрутів-нелегалів на дорогах і підвищує ризик аварійності. Зазвичай такі водії працюють без технічного огляду, а стан машин просто жахає. І це при тому, що не так давно мерія оголосила: за три тижні буде величезний рейд, а напередодні і взагалі закрили більше десятка таких напрямків.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Та ситуація на краще не змінилася. Дуже часто власники подібних "консервних бляшанок", як їх охрестили в народі, уникають відповідальності дуже просто – достатньо зняти табличку до прибуття копів, і ти вже просто "підкинув на роботу кілька людей".

Дивіться: нелегальні перевезення щороку "крадуть" з бюджету більше 15 мільярдів гривень

Як повідомляв портал "Знай.ua", негода спровокувала страшну ДТП у столиці.