Сьогодні ввечері, 13 березня, сталася масштабна пожежа в Києві. Вогонь спалахнув в одному з будинків на вулиці Туполєва, 17.

Про це повідомив dtp.kiev.ua. Згідно з інформацією, дуже серйозна пожежа спалахнула на АТП "Поліграфкнига", що на вулиці Туполєва, 17ж. Горить близько 500 метрів квадратних.

Інформації про потерпілих наразі немає. Всередині палаючої будівлі чутні вибухи.  Є загроза розповсюдження вогню на прилеглі будівлі. На місці працюють більше 50 бійців пожежної охорони (на 10 автомобілях), поліцейські та лікарі.

Ситуація ускладнюється тим, що наразі пожежники не можуть приступити до ліквідації вогню, оскільки в брандспойтах низький напір води.

"Київ оперативний" веде стрім з місця масштабної пожежі на Туполєва:

Півсотні пожежних боряться з вогнем на АТП «Поліграфкнига» Дуже серйозна пожежа прямо зараз спалахнула на АТП "Поліграфкнига", що на вулиці Туполєва, 17ж (близько 500 метрів квадратних). Інформації про потерпілих поки немає. Чутно звуки вибухів. Є загроза розповмюдження вогню на прилеглі будівлі. На місті працюють більше 50 бійців пожежної охорони (на 10 автомобілях, у деяких навіть скінчилася вода), полісмени і лікарі.

Posted by Киев Оперативный on Tuesday, 13 March 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", у ніч на вівторок  13 березня сталася масштабна пожежа на полігоні Широкий лан (Миколаївська область), в результаті якої загинув військовий. Причиною загорання стало те, що військовий вилив бензин із пластикової пляшки в буржуйку.

За словами радника міністра, Військова служба правопорядку запевнила, що всі бійці були тверезими, а трагедія сталась через паніку, бо на той військові спали.

Пожежа сталася через порушення правил безпеки і бійці, які перебували у наметі, не винні у трагедії.

Ще одна трагедія сталась напередодні в селі Верблюжка Кіровоградської області. Там спалахнув приватний одноповерховий будинок із пічним опаленням. В ході ліквідації вогню рятувальна група виявила тіла трьох дітей 2014, 2015 і 2017-го р. н. Згідно з інформацією, мати залишила їх без нагляду.