Київська міська державна адміністрація збирається оголосити найближчим часом міжнародний тендер на "метро на Троєщину".

Як заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, міжнародний тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування робіт з будівництва четвертої гілки метрополітену буде оголошено у лютому.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації.

"Зараз ми готуємо документи до міжнародного тендеру. Всі процедурні та технологічні вимоги повинні бути збережені. Всі бажаючі зможуть взяти участь в цьому тендері, а перемога буде обгрунтована і термінами, і ціною, і якістю", - підкреслив Давтян.

За його словами, багато компаній з різних країн світу висловили зацікавленість в цьому проекті. Більшість із заявників готові до тривалого та різнобічного співробітництва з міською владою.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Зокрема, китайські компанії не тільки підтвердили готовність побудувати метро за 5 років, але і згодні також брати участь в роботах по завершенню будівництва Подільсько-Воскресенського моста.

На їхню думку, ці проекти можна об'єднати, що дозволить оптимізувати роботу.