Під час проведення хресного ходу УПЦ МП біля будівлі Кабміну поліцією було затримано дві людини з партії Братство Дмитра Корчинського. На даний момент співробітники правоохоронних органів не коментують причин затримання.

Колега затриманих повідомив, що вони являють інтернет-видання Всесвітнє броварське телебачення, яке є проектом партії Братство і вони просто знімали сюжет про хресній ході.

Затриманий Чорний і його товариш знаходилися навпроти будівлі уряду. Вони знімали хресний хід. Колега Чорного запевняє, що не розуміє причин, за якими він був затриманий.

Після цього, поліцейські також затримали ще одну людину в одязі священика. Чорний розповів українським ЗМІ, що він також є їх активістом.

Популярні новини зараз
Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Проте той же активіст не пояснив, що на ходу УПЦ МП член Братства робив в рясі. У поліції також поки що не коментують ситуацію. Відео затримання з'явилося на сторінці Facebook Корчинського.

На записі видно, як активісти Братства дійсно стоять і знімають сюжет на узбіччі навпроти будівлі Кабміну безпосередньо під час проходження хресної ходи.

Поліцейські спочатку затримували одного з них – Олексія Сердюка. На запитання активістів пояснити причину представники правоохоронних органів відповідали: "Не провокуйте". Під час затримання п'ятьма поліцейськими активіста, на ньому порвали футболку.

Дивіться: відео затримання активістів

Поліція заарештувала журналіста Всесвітньо-Броварське Телебачення, добровольця Олексій Середюк під час "хресної ходи" сепаратистів за гасло #СлаваУкраїні!

Posted by Дмитро Корчинський on Friday, 27 July 2018

Нагадаємо, Хресна хода пройде від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври, для парафіян везуть світові святині.

Як повідомляв Знай.іа, московські попи знайшли винуватця всіх бід, УПЦ МП скаржиться на владу.

Також Знай.иа писав, в УПЦ заявили, що українська влада перешкоджає прибуттю учасників хресного ходу в Київ.