У Києві вандали поглумилися над гербом столиці, встановленому на верхівці Московського мосту.

Про це повідомляє "Сегодня". Вандалам вдалося безперешкодно піднятися на висоту 80 метрів. Вони розбили щит герба і частина листя каштана.

"Герб Києва на Московському мосту" майже все", - написали очевидці.

Московський міст, як і інші переправи через Дніпро, перебуває на балансі комунального підприємства "Київавтодорі". У компанії підтвердили факт вандалізму.

Популярні новини зараз
Перекази тепер під замком: банк ввів нові обмеження – коли не дадуть скористатись грошима В Україні готують підвищення тарифів на комуналку: на скільки подорожчають послуги Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще

"Співробітники" Київавтодору "неодноразово зверталися в поліцію, щоб там звернули увагу на злодійство. Тепер же там вирішуватимуть, що робити з гербом. Потрібно з'ясувати характер пошкоджень і зрозуміти, чи не загрожує конструкція автомобілів на переправі", - пояснив радник столичного мера Дмитро Білоцерківець.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві визначилися, що робити з радянською спадщиною міста. Йдеться про пам'ятник Миколі Щорсу.