Труханів острів у Києві перекриють для в'їзду автомобілів. На цю територію зможе потрапити тільки той транспорт, які знаходяться в базі. Номери будуть зчитуватися камерами автоматично.

Про це повідомив радник мера Києва, народний депутат Дмитро Білоцерківець в Facebook. Номери авто відслідковуватимуть камери. Нові правила почнуть діяти з 13 листопада.

"Вводиться нічний режим роботи допуску на територію еко-зони. Час роботи шлагбаума з 7.00 ранку до 22.00 вечора. У час, що залишився обмеження доступу через шлагбаум немає", - написав Білоцерківець.

Пропускна система, за його словами, буде працювати в автоматичному режимі. Шлагбаум відкриється, якщо номер автомобіля буде в базі. Її сформують, виходячи із законних прав знаходження об'єктів на території Труханового острова. База буде у відкритому доступі.

На сьогоднішній день на Трухановому острові діє швидкісне обмеження в 20 км / ч. Фіксувати порушення будуть камери, встановлені на території. Порушникам будуть приходити повідомлення на телефон. Після трьох таких повідомлень, автомобіль виключать з бази і закриють доступ на острів.

Популярні новини зараз
Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Величезна пробка з автомобілів на Трухановому острові

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Гідропарк в Києві планують перетворити в український Діснейленд. Але в підсумку, улюблене місця відпочинку киян може перетвориться в бетонну площадку.