Учасники організацій "Національний корпус", "Свобода" і "Правий сектор" заявили про взяття будівлі вертолітного майданчика побіжного президента України Віктора Януковича на Парковій дорозі в Києві під свій контроль.

Про це 16 жовтня заявив "Нацкорпус" у Facebook.

"Нацкорпус, Свобода і Правий сектор вимагають негайної націоналізації вертолітного майданчика Януковича. Вимагаємо негайно зупинити "невизначений статус" цієї споруди", - йдеться в заяві.

Крім того, в заяві зазначено вимоги націоналістів:

1. Повернути будівлю у держвласність.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода В Україні підвищать ще один комунальний тариф В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

2. Провести відкритий конкурс за цільовим призначенням споруди.

3. Провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі і т. п.

4. Запровадити дієвий механізм, за яким вкрадені кошти, вкладені в будинок, почнуть приносити користь суспільству.

"Ми повернемо контроль над будівлею тільки державній установі під контролем київської громади", - розповідають націоналісти.

Прес-служба ВО "Свобода" підтвердила інформацію про те, що активісти національних рухів знаходяться на вертолітному майданчику Януковича та вимагають "націоналізувати будівлю".

Дивіться сюжет про захоплення

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", український журналіст назвав плюси війни на Донбасі.