Якщо не хочете заплатити замість 10 гривень 20, намагайтеся обходити стороною популярний "Екомаркет": тут обважують красиво і нахабно. Ваги, на яких самостійно кладеш продукти і бачиш, що відбувається на екрані, створює враження впевненості у тому, скільки і що ви купуєте. Але працівники супермаркету виявилися винахідливими, так що відвідувач сам вибиває цінник вдвічі більший.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Георгій Дербас і розповів про скандал, який нещодавно трапився в столичному "Екомаркеті" на Оболоні. Тут до ваг скотчем старанно примотана важка кришка, роблячи ваші овочі, фрукти, крупи і солодощі "трохи" дорожчими."В овочевому відділі було виявлено ​​на вагах пластикову кришку, яка додає вагу вашим продуктам, тим самим ви платите за них набагато більше, ніж є насправді. Приблизна вага кришки 120 грам. Найдивовижніше, що знявши кришку, ваги залишалися анулюваними.

Я, взявши металеву пластину, яка була з цієї пластиковою кришкою, побачив, що вона міцно перемотана скотчем. Довго не думав, зняв весь скотч, від'єднав кришку від пластини ваг і почув крики від співробітників: "Чоловік, що ви робите, не знімайте кришку, що не ламайте ваги!!!" Підійшла охорона. Почали лякати поліцією, на що я сказав викликайте всіх.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Фото оголеної Ані Лорак розлетілося по соціальних мережах: "Це справжня?"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

Показати ще

Зібралися люди і почали перевіряти свої продукти, які були раніше зважені на цих терезах. Результат на обличчя: у жінки яблука були 2678 грам, після зняття кришки 2550 грам. Містика... після чого у нас на очах працівник складу вихопив пластину і пішов... Я забрав і поставив назад, на своє законне місце. Далі прийшла інша співробітниця і перезавантажила ваги, збивши всі налаштування.. Приїхала поліція, і підтвердила той факт, що Еко маркет займається шахрайством", - написав киянин.


Posted by Georgiy Derbas on Wednesday, 25 April 2018


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українцям за допомогою прихованої камери показали, що коїться в популярних супермаркетах.