На міжнародний тату-фестиваль з Німеччини прилетів самий татуйований чоловік у світі, занесений в Книгу рекордів Гіннеса Рольф Бухгольц. Його тіло повністю покрито татуюваннями і пірсингом. Крім того, в голові у нього вставлені імпланти, які імітують ріжки, а білки очей 58-річного німця вычернены.

Всі, хто спілкувався з ним, відзначають його доброзичливий характер і він приємний в особистій бесіді. При цьому спочатку багатьох, особливо українців, відлякує його екзотична зовнішність, яка здається агресивною і навіть демонічної.

Рольф розповів, що на його тілі понад 450 металевих елементів пірсингу, при цьому 2/3 з цих кульок, штанг і кілець знаходяться в його інтимній зоні. Він зазначає, що сторонні предмети йому ніяк не заважають і з його сексуальним життям все відмінно.

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Німець втомився відповідати на однотипні питання про своє інтимне життя і під час чергового з них дістав з кишені чайну ложку і показав трюк. Багатьох здивувало, коли ложка буквально прилипав до пальців Бухгольца. Він часто чує на свою адресу слова: дивний, потворний і навіть має заготовлений відповідь для всіх хейтеров.

"Кожен може робити те, що хоче і любить, адже всі ми вільні люди! Насправді я думаю, що нікому не повинні подобатися мої тату і пірсинг", - впевнений Рольф.

Чоловік вперше в Україні і практично нічого не знає про країну. У столиці він хоче спробувати національну їжу і має намір з'їздити в Чорнобиль.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені зайнялися розробкою татуювання, яка зможе виявляти розвиток раку на ранніх стадіях. Така розробка допоможе завдяки рисунку на тілі зрозуміти, якщо небезпечне захворювання почне свій розвиток в організмі. Відкриття допоможе зберегти безліч життів, адже велика смертність від раку відбувається саме через виявлення на пізніх стадіях.