Актуальна гаряча тема забруднення навколишнього середовища стоїть вже не один десяток років. Багато розмов на цю тему серед усіх верств населення. Розмов. А як часто від розмови доходить до справи? Лише деякі жителі усвідомлено стежать за чистотою того місця де живуть і куди приходять відпочивати. Прийшов на природу, поприбирав після когось. Потім сів, відпочив. Поприбирав після себе - в кращому випадку.

Але по факту ми бачимо зовсім іншу картину. Купи десятирічного сміття, які вже за стільки років мохом встигли ушляхетнитися. Звалища в лісі, у яких в жерстяних банках дикі птахи звили свої гнізда, а лисички і кабанчики мирно сплять у порожніх телевізорних корпусах і снідають залишками зубної пасти.

"Наполегливою працею" ми все це зробили своїми руками, залишаючи після себе нетлінні результати життєдіяльності і ліні. Лисичка не піде і не викине порожню пивну пляшку в урну з трьох причин: вона не знає що таке урна, в лісі немає урн, у лисички немає навику ідентифікувати сміття і відповідно його викидати. Нерозумно? Дико? Але це факт.

Зате такий навик є у людини. Цією та багатьма іншими надздібностями ми відрізняємося від цих тварин. Ми можемо збиратися в групи відповідно донаших суперздатностей і робити добрі справи. І такою командою супергероїв ми збираємося 12 травня на "Золотий суботник 2018. Я роблю Київ чистим". Ми будемо прибирати територію Алмазного озера в Києві, яке знаходиться між житловими масивами Троєщина і Лісовий. Будемо відбирати у білочок пивні кришки, бички і різні латексні пристосування.

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

За цю не таку приємну роботу кілька компаній вирішили розіграти серед учасників суботника подарунки. Серед них політ на літаку - це щоб було видно, скільки ще брудних місць не прибрано, квест-кімната для компанії з кількох людей - для розширення своїх можливостей у здатності швидко зробити прибирання в найбільш нестандартній ситуації, поїздка в Чорнобиль - для активації надсили бачити невидиме сміття, а також відвідування нічного клубу з бонусами - щоб деактивувати радіацію. Приходь на суботник і зроби Київ чистим.