Актуальна гаряча тема забруднення навколишнього середовища стоїть вже не один десяток років. Багато розмов на цю тему серед усіх верств населення. Розмов. А як часто від розмови доходить до справи? Лише деякі жителі усвідомлено стежать за чистотою того місця де живуть і куди приходять відпочивати. Прийшов на природу, поприбирав після когось. Потім сів, відпочив. Поприбирав після себе - в кращому випадку.

Але по факту ми бачимо зовсім іншу картину. Купи десятирічного сміття, які вже за стільки років мохом встигли ушляхетнитися. Звалища в лісі, у яких в жерстяних банках дикі птахи звили свої гнізда, а лисички і кабанчики мирно сплять у порожніх телевізорних корпусах і снідають залишками зубної пасти.

"Наполегливою працею" ми все це зробили своїми руками, залишаючи після себе нетлінні результати життєдіяльності і ліні. Лисичка не піде і не викине порожню пивну пляшку в урну з трьох причин: вона не знає що таке урна, в лісі немає урн, у лисички немає навику ідентифікувати сміття і відповідно його викидати. Нерозумно? Дико? Але це факт.

Зате такий навик є у людини. Цією та багатьма іншими надздібностями ми відрізняємося від цих тварин. Ми можемо збиратися в групи відповідно донаших суперздатностей і робити добрі справи. І такою командою супергероїв ми збираємося 12 травня на "Золотий суботник 2018. Я роблю Київ чистим". Ми будемо прибирати територію Алмазного озера в Києві, яке знаходиться між житловими масивами Троєщина і Лісовий. Будемо відбирати у білочок пивні кришки, бички і різні латексні пристосування.

Популярні новини зараз
Відомий продюсер розповів про космічну пенсію Софії Ротару: "Ох, хлопці, вам би таку" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен Неймовірна 61-річна Керол Вордерман у бікіні поділилася секретом вічної молодості та краси Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами"
Показати ще

За цю не таку приємну роботу кілька компаній вирішили розіграти серед учасників суботника подарунки. Серед них політ на літаку - це щоб було видно, скільки ще брудних місць не прибрано, квест-кімната для компанії з кількох людей - для розширення своїх можливостей у здатності швидко зробити прибирання в найбільш нестандартній ситуації, поїздка в Чорнобиль - для активації надсили бачити невидиме сміття, а також відвідування нічного клубу з бонусами - щоб деактивувати радіацію. Приходь на суботник і зроби Київ чистим.