Активісти, які долучилися до суботника, за свої добрі справи отримали подарунки.

В Деснянському районі міста Києва розташоване озеро під назвою "Алмазне", площа якого складає близько 162,8 га. Алмазне бере свій початок від вул. Крайня та простягається до вул. Пухівської, ж/м Троєщина. В озері водиться 10 видів риб, здебільшого щука, лящ, карась, окунь, линь. Є раки.

Кожного року кількість відпочиваючих на березі озера тільки зростає, так само як і сміття залишене після себе цими ж відпочиваючими. Загальна ситуація що склалася за останні роки наразі залишається актуальною проблемою в Деснянському районі. Адже скільки не проводилися суботників та подібних заходів, недобросовісні відпочиваючі продовжують забруднювати навколишнє середовище. Ця тенденція дуже сумна.

Але активісти Деснянського району разом з громадськими організаціями об’єдналися та провели дуже цікавий захід – "Золотий суботник", щоб на власному прикладі показати відпочиваючим що прибрати та винести за собою сміття це зовсім не складно. А Золотий саме тому що захід пройшов у новому форматі: на учасників та активістів чекали стендап шоу для підняття настрою та розіграш призів для більшого заохочення. Після гарної роботи бажаючі залишилися на пікнік.

Популярні новини зараз
Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

За 2,5 години було зібрано приблизно 50 пакетів сміття, сміття вивозили двома машинами.

За час прибирання до активістів долучалися бажаючі та допомагали прибирати сміття. Головне, що організаторам заходу за такими розвагами все ж вдалося привернути увагу відпочиваючих, щоб в подальшому залучити якомога більше людей. Ідея полягає в тому щоб розвивати екологічний проект "Золотий суботник. Я роблю Київ чистим" і проводити такі заходи частіше.

В кінці зазаначимо, що серед призів було розіграно політ на літаку, похід у квест-кімнату, екскурсія в Чорнобиль та запрошення до нічного клубу на двох. Ось так в Києві в нестандартому форматі пройшов цей суботник. Всі учасники залишилися задоволеними та з гарним настроєм і всі вихідні ділилися постами та фото у фейсбуці.

На жаль на Землі залишається ще багато сміття, але ми можемо зробити місце де ми живем трохи чистіше. Якщо кожен повторить подібну акцію, то ми не помітимо, як навколо нас буде чисто!