Нещодавно Київ опинився на одній із найнижчих позицій у міжнародному рейтингу комфортних для життя міст від журналу The Economist.

Виправдатися за українську столицю взялися іноземні дипломати. Зокрема, першим на захист стала посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф. Вона категорично не погодилася із тим, яке місце відвели у переліку.

"Важко погодитися з рейтингом Києва. Так, є питання, проте завдяки реформам і рішучості я бачу, що це місто рухається вгору, а не вниз", - запевнила Гоф у своєму Twitter.

Слід відзначити, що Київ вже другий рік поспіль "пасе задніх" – із 2016 року його ставлять не вище 131 сходинки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", аналітики представили щорічний рейтинг найкращих та найгірших міст для життя.

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт Українцям підвищать пенсії на 25% Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати Заміна карток ПриватБанку: кому терміново потрібно у відділення
Показати ще